בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - תיריסטורים > SMP100LC-160
SMP100LC-160
STMicroelectronics
SMP100LC-160
STMicroelectronics
TRISIL 100A 160V BIDIRECT SMB
פרמטרי מוצר
מתח - מצב כבוי
160V
מתח - מעבר
200V
אריזה
Cut Tape (CT)
זרם - שיא ​​דופק (8 / 20μs)
400A
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
100A
זרם - החזק (IH)
150mA
קיבוליות
65pF