בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - תיריסטורים > SMP100LC-120
SMP100LC-120
STMicroelectronics
SMP100LC-120
STMicroelectronics
TRISIL 100A 120V BIDIRECT SMB
פרמטרי מוצר
מתח - מצב כבוי
120V
מתח - מעבר
150V
סִדרָה
SMP, TRISIL™
אריזה
Original-Reel®
אריזה / מארז
DO-214AA, SMB
שמות אחרים
SMP100LC120
מספר אלמנטים
1
סוג השמה
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
זרם - שיא ​​דופק (8 / 20μs)
400A
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
100A
זרם - החזק (IH)
150mA
קיבוליות
75pF