בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - תיריסטורים > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
פרמטרי מוצר
מתח - מצב כבוי
230V
מתח - מעבר
285V
אריזה
Original-Reel®
זרם - שיא ​​דופק (8 / 20μs)
400A
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
100A
זרם - החזק (IH)
150mA
קיבוליות
60pF