בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > דיודות - מיישרים - יחיד > BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1.5V @ 8A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
400V
מארז התקן של הספק
TO-220AC ins
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
זמן שחזור לאחור (trr)
75ns
אריזה / מארז
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
תיאור מפורט
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
זרם - היפוך הפוך @ Vr
15µA @ 400V
שוטף - ממוצע ממוצעת (Io)
8A