בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > BYT16P-400
BYT16P-400
STMicroelectronics
BYT16P-400
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1.5V @ 8A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
400V
מארז התקן של הספק
TO-220AB
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
זמן שחזור לאחור (trr)
75ns
אריזה / מארז
TO-220-3
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
Standard
תצורת דיודות
1 Pair Common Cathode
תיאור מפורט
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
זרם - היפוך הפוך @ Vr
15µA @ 400V
זרם - ממוצע ממוצעת (Io) (לכל דיודה)
16A