בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > דיודות - מיישרים - יחיד > BYT08P-1000
BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1.9V @ 8A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
1000V
מארז התקן של הספק
TO-220AC
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
זמן שחזור לאחור (trr)
155ns
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-220-2
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
סוג השמה
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
סוג דיודה
Standard
תיאור מפורט
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
זרם - היפוך הפוך @ Vr
35µA @ 1000V
שוטף - ממוצע ממוצעת (Io)
8A