בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > תיריסטורים - SCR > BTW69-800RG
BTW69-800RG
STMicroelectronics
BTW69-800RG
STMicroelectronics
IC SCR 50A 800V INSUL TOP-3
פרמטרי מוצר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס ')
1.9V
מתח - מצב כבוי
800V
מתח - טריגר שער (VGT) (מקס ')
1.3V
מארז התקן של הספק
TOP3
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TOP-3
שמות אחרים
BTW69-800RG-ND
BTW69800RG
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג השמה
Through Hole
תיאור מפורט
SCR 800V 50A Standard Recovery Through Hole TOP3
זרם - מצב מופעל (It (RMS)) (מקס '
50A
זרם - מצב מופעל (It (AV)) (מקס '
32A
זרם - מצב מופסק (מקס ')
10µA
זרם - לא נחשול זרם 50, 60Hz (itsm)
580A, 610A
זרם - החזקה (IH) (מקס ')
150mA
זרם - טריגר שער (Igt) (מקס)
80mA