בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > תיריסטורים - SCR > BTW68-800RG
BTW68-800RG
STMicroelectronics
BTW68-800RG
STMicroelectronics
SCR 800V 30A ISOLATED TOP3
פרמטרי מוצר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס ')
2.1V
מתח - מצב כבוי
800V
מתח - טריגר שער (VGT) (מקס ')
1.5V
מארז התקן של הספק
TOP3
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TOP-3
שמות אחרים
BTW68800RG
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג השמה
Through Hole
תיאור מפורט
SCR 800V 30A Standard Recovery Through Hole TOP3
זרם - מצב מופעל (It (RMS)) (מקס '
30A
זרם - מצב מופעל (It (AV)) (מקס '
19A
זרם - מצב מופסק (מקס ')
20µA
זרם - לא נחשול זרם 50, 60Hz (itsm)
400A, 420A
זרם - החזקה (IH) (מקס ')
75mA
זרם - טריגר שער (Igt) (מקס)
50mA