בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > תיריסטורים - SCR > BTW67-600
BTW67-600
STMicroelectronics
BTW67-600
STMicroelectronics
IC SCR 50A 600V RD91-3
פרמטרי מוצר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס ')
1.9V
מתח - מצב כבוי
600V
מתח - טריגר שער (VGT) (מקס ')
1.3V
מארז התקן של הספק
RD91
סִדרָה
סוג SCR
Standard Recovery
אריזה
Bulk
אריזה / מארז
RD-91
שמות אחרים
BTW67-600-ND
BTW67600
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג השמה
Chassis Mount
תיאור מפורט
SCR 600V 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
זרם - מצב מופעל (It (RMS)) (מקס '
50A
זרם - מצב מופעל (It (AV)) (מקס '
32A
זרם - מצב מופסק (מקס ')
10µA
זרם - לא נחשול זרם 50, 60Hz (itsm)
580A, 610A
זרם - החזקה (IH) (מקס ')
150mA
זרם - טריגר שער (Igt) (מקס)
80mA