בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > PMIC - מנהלי התקנים, בקרי > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
פרמטרי מוצר
אספקת מתח
5.5 V ~ 16 V
מתח - עומס
5.5 V ~ 16 V
טֶכנוֹלוֹגִיָה
Power MOSFET
מארז התקן של הספק
MultiPowerSO-30
החלטה
סִדרָה
STripFET™, VIPower™
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
30-MPSO, MultiPowerSO
תצורת פלט
Half Bridge (2)
שמות אחרים
VNH2SP30TRE
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג השמה
Surface Mount
סוג מנוע - צעד
סוג מנוע - AC, DC
Brushed DC
רמת רגישות לחות (MSL)
3 (168 Hours)
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
מִמְשָׁק
PWM
פוּנקצִיָה
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
תיאור מפורט
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
זרם - תפוקה
30A