בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > טרנזיסטורים - FETs, MOSFETs - יחיד > STU8NM50N
STU8NM50N
STMicroelectronics
STU8NM50N
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 500V 5A IPAK
פרמטרי מוצר
Vgs (th) (מקס) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (מקס ')
±25V
טֶכנוֹלוֹגִיָה
MOSFET (Metal Oxide)
מארז התקן של הספק
I-PAK
סִדרָה
MDmesh™ II
RDS ב (מקס) @ זיהוי, Vgs
790 mOhm @ 2.5A, 10V
פיזור הספק (מקס ')
45W (Tc)
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג השמה
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
קלט קיבול (Ciss) (מקס) @ VDS
364pF @ 50V
שער שער (QG) (מקס) @ Vgs
14nC @ 10V
סוג FET
N-Channel
מאפיין FET
כונן מתח (מקס RDS ב, Min Rds ב)
10V
מתח אל מקור מתח (Vdss)
500V
תיאור מפורט
N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-PAK
זרם - רציף Drain (Id) @ 25 ° C
5A (Tc)