בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > דיודות - מיישרים - יחיד > SMBYW04-200
SMBYW04-200
STMicroelectronics
SMBYW04-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 4A SMC
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1.25V @ 12A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
200V
מארז התקן של הספק
SMC (DO-214AB)
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
זמן שחזור לאחור (trr)
35ns
אריזה
Cut Tape (CT)
אריזה / מארז
DO-214AB, SMC
שמות אחרים
SMBYW04200
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
Lead free / RoHS Compliant
סוג דיודה
Standard
תיאור מפורט
Diode Standard 200V 4A Surface Mount SMC (DO-214AB)
זרם - היפוך הפוך @ Vr
10µA @ 200V
שוטף - ממוצע ממוצעת (Io)
4A