בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > SMC30J33A
SMC30J33A
STMicroelectronics
SMC30J33A
פרמטרי מוצר
מתח - סטנדוף הפוך (טיפוסי)
33V
מתח - הידוק (מקס ') @ Ipp
53.3V
מתח - התפלגות (Min)
36.7V
ערוצים חד-כיווניים
1
סוּג
Zener
מארז התקן של הספק
SMC
סִדרָה
SMC30J, TRANSIL™
הגנה על קו החשמל
No
כוח - שיא ​​דופק
3000W (3kW)
אריזה
Original-Reel®
אריזה / מארז
DO-214AB, SMC
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג השמה
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
56A