בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - דיודות > SMBJ26A-TR
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
פרמטרי מוצר
מתח - סטנדוף הפוך (טיפוסי)
26V
מתח - הידוק (מקס ') @ Ipp
42.1V
מתח - התפלגות (Min)
28.9V
ערוצים חד-כיווניים
1
כוח - שיא ​​דופק
600W
אריזה
Cut Tape (CT)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
14.9A