בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - דיודות > SMBJ154A-TR
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
SMBJ154A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 154V 317V SMB
פרמטרי מוצר
מתח - סטנדוף הפוך (טיפוסי)
154V
מתח - הידוק (מקס ') @ Ipp
246V
מתח - התפלגות (Min)
171V
ערוצים חד-כיווניים
1
סוּג
Zener
מארז התקן של הספק
SMB (DO-214AA)
סִדרָה
SMBJ, TRANSIL™
הגנה על קו החשמל
No
כוח - שיא ​​דופק
600W
אריזה
Original-Reel®
אריזה / מארז
DO-214AA, SMB
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג השמה
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
2.4A