בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > PMIC - רגולטורים מתח - לינאריים > L4931ABDT33
L4931ABDT33
STMicroelectronics
L4931ABDT33
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA DPAK
פרמטרי מוצר
נשירה מתח (מקס)
0.8V @ 250mA
מתח - יציאה (מינימום / קבוע)
3.3V
מתח - יציאה (מקס ')
מתח - כניסה (מקס ')
20V
מארז התקן של הספק
DPAK
סִדרָה
תכונות הגנה
Over Current, Over Temperature
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
סוג פלט
Fixed
תצורת פלט
Positive
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר הרגולטורים
1
סוג השמה
Surface Mount
תיאור מפורט
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA DPAK
זרם - הספקה (מקס ')
6mA
זרם - שקט (Iq)
1mA
זרם - תפוקה
250mA