בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - דיודות > SMA6J18A-TR
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 33.2V SMA
פרמטרי מוצר
מתח - סטנדוף הפוך (טיפוסי)
18V
מתח - הידוק (מקס ') @ Ipp
33.2V
מתח - התפלגות (Min)
20V
ערוצים חד-כיווניים
1
סוּג
Zener
מארז התקן של הספק
SMA (DO-214AC)
סִדרָה
SMA6J, TRANSIL™
הגנה על קו החשמל
No
כוח - שיא ​​דופק
600W
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
DO-214AC, SMA
שמות אחרים
SMA6J18ATR
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג השמה
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
102A (8/20µs)