בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > PMIC - רגולטורים מתח - לינאריים > KF25BD-TR
KF25BD-TR
STMicroelectronics
KF25BD-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8SO
פרמטרי מוצר
נשירה מתח (מקס)
0.7V @ 500mA
מתח - יציאה (מינימום / קבוע)
2.5V
מתח - יציאה (מקס ')
מתח - כניסה (מקס ')
20V
מארז התקן של הספק
8-SO
סִדרָה
תכונות הגנה
Over Current, Over Temperature
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
סוג פלט
Fixed
תצורת פלט
Positive
שמות אחרים
KF25BD-TR-ND
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר הרגולטורים
1
סוג השמה
Surface Mount
תיאור מפורט
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 8-SO
זרם - הספקה (מקס ')
12mA
זרם - שקט (Iq)
1mA
זרם - תפוקה
500mA