בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
פרמטרי מוצר
סוּג
Wirewound
סוֹבלָנוּת
±15%
מארז התקן של הספק
גודל / ממד
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
מיגון
Unshielded
סִדרָה
FLAT-PAC
דירוגים
Q @ Freq
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
Nonstandard
שמות אחרים
FP2-V150
FP2-V150-ND
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג השמה
Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
חומר - ליבה
Ferrite
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
14 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
תדר השראה - בדיקה
1MHz
הַשׁרָאוּת
150nH
גובה - מקובע (מקס ')
0.197" (5.00mm)
תדר - תהודה עצמית
תיאור מפורט
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
התנגדות DC (DCR)
0.28 mOhm
דירוג נוכחי
37A
זרם - רוויה
25.5A