בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > FERD40H100STS
FERD40H100STS
STMicroelectronics
FERD40H100STS
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
705mV @ 40A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
100V
מארז התקן של הספק
TO-220AB
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-220-3
שמות אחרים
FERD40H100STS-ND
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (Max)
סוג השמה
Through Hole
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
15 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
סוג דיודה
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
תיאור מפורט
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 40A Through Hole TO-220AB
זרם - היפוך הפוך @ Vr
190µA @ 100V
שוטף - ממוצע ממוצעת (Io)
40A