בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > FERD20L60CTS
FERD20L60CTS
STMicroelectronics
FERD20L60CTS
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
575mV @ 10A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
60V
מארז התקן של הספק
TO-220AB
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
אריזה / מארז
TO-220-3
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
סוג השמה
Through Hole
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
15 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
סוג דיודה
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
תצורת דיודות
1 Pair Common Cathode
תיאור מפורט
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
זרם - היפוך הפוך @ Vr
970µA @ 60V
זרם - ממוצע ממוצעת (Io) (לכל דיודה)
10A