בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > דיודות - מיישרים - מערכים > BAS70-05FILM
BAS70-05FILM
STMicroelectronics
BAS70-05FILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1V @ 15mA
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
70V
מארז התקן של הספק
SOT-23-3
מְהִירוּת
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
סִדרָה
אריזה
Original-Reel®
אריזה / מארז
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
סוג השמה
Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
16 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
סוג דיודה
Schottky
תצורת דיודות
1 Pair Common Cathode
תיאור מפורט
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
זרם - היפוך הפוך @ Vr
10µA @ 70V
זרם - ממוצע ממוצעת (Io) (לכל דיודה)
70mA (DC)