בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
פרמטרי מוצר
מתח - קדמי (VF) (מקס ') @ if
1.5V @ 60A
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס)
400V
מארז התקן של הספק
SOD-93
מְהִירוּת
Fast Recovery = 200mA (Io)
סִדרָה
זמן שחזור לאחור (trr)
100ns
אריזה / מארז
SOD-93-2
שמות אחרים
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (Max)
Standard
תצורת דיודות
2 Independent
תיאור מפורט
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
זרם - היפוך הפוך @ Vr
60µA @ 400V
זרם - ממוצע ממוצעת (Io) (לכל דיודה)
60A