בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
פרמטרי מוצר
סוּג
סוֹבלָנוּת
±1%
מארז התקן של הספק
גודל / ממד
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
מיגון
Unshielded
סִדרָה
1210R
דירוגים
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
2-SMD
שמות אחרים
1210R-104F TR 2000
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג השמה
Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
חומר - ליבה
Ferrite
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
36 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
תדר השראה - בדיקה
2.5MHz
הַשׁרָאוּת
100µH
גובה - מקובע (מקס ')
0.101" (2.57mm)
תדר - תהודה עצמית
8MHz
תיאור מפורט
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
התנגדות DC (DCR)
13 Ohm Max
דירוג נוכחי
120mA