בית > מוצרים > מוצרי מוליכים למחצה בדידים > תיריסטורים - SCR > TS420-600H
TS420-600H
STMicroelectronics
TS420-600H
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V IPAK
פרמטרי מוצר
מתח - מצב מופעל (Vtm) (מקס ')
1.6V
מתח - מצב כבוי
600V
מתח - טריגר שער (VGT) (מקס ')
800mV
מארז התקן של הספק
I-PAK
סִדרָה
סוג SCR
Sensitive Gate
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
שמות אחרים
TS420-600H-ND
TS420600H
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג השמה
Through Hole
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
11 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
תיאור מפורט
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole I-PAK
זרם - מצב מופעל (It (RMS)) (מקס '
4A
זרם - מצב מופעל (It (AV)) (מקס '
2.5A
זרם - מצב מופסק (מקס ')
5µA
זרם - לא נחשול זרם 50, 60Hz (itsm)
30A, 33A
זרם - החזקה (IH) (מקס ')
5mA