בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > PMIC - רגולטורים מתח - לינאריים > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
    פרמטרי מוצר
    נשירה מתח (מקס)
    2V @ 1A
    מתח - יציאה (מינימום / קבוע)
    15V
    מתח - יציאה (מקס ')
    מתח - כניסה (מקס ')
    35V
    מארז התקן של הספק
    TO-39-3
    סִדרָה
    תכונות הגנה
    Over Temperature, Short Circuit
    אריזה
    Bulk
    אריזה / מארז
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    סוג פלט
    Fixed
    תצורת פלט
    Positive
    שמות אחרים
    LM140LAH-15-ND
    טמפרטורת פעולה
    -55°C ~ 125°C
    מספר הרגולטורים
    1
    סוג השמה
    Through Hole
    רמת רגישות לחות (MSL)
    1 (Unlimited)
    זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
    6 Weeks
    מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
    תיאור מפורט
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    זרם - הספקה (מקס ')
    4.5mA
    זרם - שקט (Iq)
    3mA
    זרם - תפוקה
    100mA