בית > מוצרים > הגנת מעגלים > TVS - דיודות > SMBJ48A-TR
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
SMBJ48A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 48V 100V SMB
פרמטרי מוצר
מתח - סטנדוף הפוך (טיפוסי)
48V
מתח - הידוק (מקס ') @ Ipp
77.4V
מתח - התפלגות (Min)
53.3V
ערוצים חד-כיווניים
1
כוח - שיא ​​דופק
600W
אריזה
Tape & Reel (TR)
שמות אחרים
SMBJ48A-TR-ND
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - שיא ​​דופק (10 / 1000μs)
8.1A