בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > PMIC - רגולטורים מתח - לינאריים > LDS3985PU33RY
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
LDS3985PU33RY
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
פרמטרי מוצר
נשירה מתח (מקס)
0.25V @ 300mA
מתח - יציאה (מינימום / קבוע)
3.3V
מתח - יציאה (מקס ')
מתח - כניסה (מקס ')
6V
מארז התקן של הספק
6-DFN (3x3)
סִדרָה
Automotive, AEC-Q100
תכונות הגנה
Over Current, Over Temperature
אריזה
Tape & Reel (TR)
אריזה / מארז
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
סוג פלט
Fixed
תצורת פלט
Positive
שמות אחרים
LDS3985PU33RY-ND
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר הרגולטורים
1
סוג השמה
Surface Mount
רמת רגישות לחות (MSL)
1 (Unlimited)
זמן אספקה ​​רגיל של היצרן
38 Weeks
מעמד של נטול עופרת / מעמד לפי RoHS
Lead free / RoHS Compliant
תיאור מפורט
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
זרם - הספקה (מקס ')
300µA
זרם - שקט (Iq)
150µA
זרם - תפוקה
300mA