בית > מוצרים > מעגלים משולבים (IC) > Atosn Stcok. > STU7NF25
STU7NF25
STMicroelectronics
STU7NF25
פרמטרי מוצר
Vgs (th) (מקס) @ Id
4V @ 250µA
Vgs (מקס ')
±20V
טֶכנוֹלוֹגִיָה
MOSFET (Metal Oxide)
מארז התקן של הספק
I-PAK
סִדרָה
STripFET™ II
RDS ב (מקס) @ זיהוי, Vgs
420 mOhm @ 4A, 10V
פיזור הספק (מקס ')
72W (Tc)
אריזה
Tube
אריזה / מארז
TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
שמות אחרים
STU7NF25-ND
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג השמה
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
קלט קיבול (Ciss) (מקס) @ VDS
500pF @ 25V
שער שער (QG) (מקס) @ Vgs
16nC @ 10V
סוג FET
N-Channel
מאפיין FET
כונן מתח (מקס RDS ב, Min Rds ב)
10V
מתח אל מקור מתח (Vdss)
250V
תיאור מפורט
N-Channel 250V 8A (Tc) 72W (Tc) Through Hole I-PAK
זרם - רציף Drain (Id) @ 25 ° C
8A (Tc)